biuro@fasart.pl 32 360 60 32 lub 696 494 266

O firmie Fas-Art

Firma FAS-ART jest producentem elewacyjnej sztukaterii styropianowej. Profile fasadowe i detale architektoniczne to nowoczesne i cieszące się coraz większą popularnością rozwiązanie stosowane w budownictwie. Prowadzimy stuio sztukatorskie,a przez ostatnie lata naszej działalności zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie, aby móc sprostać wymaganiom klientów.

Duża liczba realizacji i rekomendacje są konsekwencją naszego osobistego zaangażowania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego też oferujemy doradztwo w zakresie doboru elementów dekoracyjnych ( gzymsy, listwy, bonie, zworniki, kolumny itd.) oraz pomoc w znalezieniu wykonawcy lub przekazanie niezbędnych informacji technicznych odnośnie montażu sztukaterii. Do innych naszych atutów należy także wykonywanie wzorów według sugestii czy projektu klienta, priorytetowa realizacja zamówienia oraz stworzenie wizualizacji projektowanych elementów.

W tym roku poszerzyliśmy dostępne produkty i usługi o podcinanie elementów oraz tworzenie napisów i obiektów przestrzennych dla reklamujących się firm.

Produkt

Oferowana sztukateria elewacyjna jest wykonana ze styropianu o podwyższonej gęstości pokrytego utwardzającą masą na bazie żywic akrylowych, które czyni ją odporną na czynniki atmosferyczne.

Długość każdego elementu prostego (gzyms, listwa ozdobna) to 1,2 m i jest to długość optymalna w produkcji, magazynowaniu, transporcie oraz montażu. Oprócz tego mogą Państwo dokonać wyboru wśród detali architektonicznych o różnym zastosowaniu (łuki, bonie, zworniki, wsporniki, kroksztyny, kolumny itd.), stosujemy wzory własne i opracowujemy nowe na podstawie zdjęć, rysunków, projektów czy potrzeb klienta. Oprócz sztukaterii zajmujemy się także wytwarzaniem innych elementów dla budownictwa (skosy dachowe, otuliny) oraz reklamy (napisy, znaki firmowe, obiekty przestrzenne)

Własne Projekty

Specjalnie dla Państwa zaprojektowaliśmy wiele wzorów profili i detali architektonicznych, których prezentacja na stronie internetowej ma ułatwić wybór. Wytwarzamy także elementy o innych wzorach: na podstawie rysunku, projektu, zdjęcia czy dostarczonego do nas fragmentu. Kolejną możliwością jest użycie istniejącego wzoru, ale o innych wymiarach i proporcjach.

Nasza firma również służy pomocą w wyborze odpowiednich elementów, opierając się na naszym doświadczeniu poprzednich realizacjach. Na specjalne życzenie wykonujemy wizualizacje fasad z umieszczonymi na niej rysunkami profili i detali.

Szybka Realizacja

Ponieważ cenimy czas naszych klientów, staramy się, aby oczekiwanie na realizację zamówienia było możliwie najkrótsze. Nasza firma jest producentem sztukaterii, co gwarantuje szybkie wykonywanie zleceń (do 7 dni roboczych), a w przypadku większych ilości elementów - termin do ustalenia.

Naszym klientom, którym szczególnie zależy na szybkim otrzymaniu sztukaterii, oferujemy produkcję ekspresową. Polega ona na tym, że zamówieniu nadany jest priorytet i jest ono realizowane w pierwszej kolejności - dopłata do ustalenia.

Jedną z możliwości jest odbiór osobisty. Nasza firma miesci się niedaleko trasy nr 86 oraz miast: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siewierz, Katowice.

Polecamy: sztukateria zewnętrzna sztukateria elewacyjna gzyms listwa styropianowa sztukateria bonie listwy elewacyjne profile fasadowe listwa ozdobna